Ledelsen i Bouvet består av personer med lang erfaring fra konsulentbransjen, og flertallet har lang fartstid hos oss.

Sverre Hurum

Sverre Hurum

Administrerende direktør

sverre.hurum@bouvet.no

+ 47 913 50 047

Erik Stubø

Erik Stubø

Økonomidirektør

erik.stubo@bouvet.no

+47 950 36 011

bouvet_anders.volle_LThumb

Anders Volle

Chief information officer

anders.volle@bouvet.no

+47 911 76 062

Anne Hasselgreen-2

Anne Hasselgreen

Regionleder Bergen

anne.hasselgreen@bouvet.no

+47 971 44 509

Arne Hermansen

Arne Hermansen

Regionleder Sør

arne.hermansen@bouvet.no

+47 911 30 304

Axel Borge

Axel Borge

Leder Sesam

axel.borge@sesam.io

+47 905 92 955

Bjarte Gudmundsen

Bjarte Gudmundsen

Regionleder Rogaland

bjarte.gudmundsen@bouvet.no

+47 915 95 349

Eirik Vefsnmo

Eirik Vefsnmo

Regionleder Nord

eirik.vefsnmo@bouvet.no

+47 906 24 903

henriettehoyer

Henriette Hoyer

Kommunikasjonsdirektør

henriette.hoyer@bouvet.no

+47 476 50 301

per gidfors portratt

Per Gidfors

VD

per.gidfors@bouvet.se

+46 705 158 616

Per Gunnar Tronsli2

Per Gunnar Tronsli

Regionleder Øst

per.tronsli@bouvet.no

+47 900 20 622

Simen Sommerfeldt

Simen Sommerfeldt

Chief technology officer

simen.sommerfeldt@bouvet.no

+47 995 07 733

Trude Hole

Trude Hole

trude.hole@bouvet.no

+47 977 10 344