Ledelsen i Bouvet består av personer med lang erfaring fra konsulentbransjen, og flertallet har lang fartstid hos oss.

Sverre Hurum

Sverre Hurum

Administrerende direktør

sverre.hurum@bouvet.no

+ 47 913 50 047

Erik Stubø

Erik Stubø

Økonomidirektør

erik.stubo@bouvet.no

+47 950 36 011

Anne Hasselgreen

Anne Hasselgreen

Regionleder Bergen

anne.hasselgreen@bouvet.no

+47 971 44 509

Arne Hermansen

Arne Hermansen

Regionleder Sør

arne.hermansen@bouvet.no

+47 911 30 304

Bjarte Gudmundsen

Bjarte Gudmundsen

Regionleder Rogaland

bjarte.gudmundsen@bouvet.no

+47 915 95 349

Eirik Vefsnmo

Eirik Vefsnmo

Regionleder Nord

eirik.vefsnmo@bouvet.no

+47 906 24 903

Torgeir Nilsen

Torgeir Nilsen

Regionleder Øst

torgeir.nilsen@bouvet.no

+ 47 905 28 636

Jonna Norden

Jonna Nordén

VD Bouvet Sverige

e-post: jonna.norden@bouvet.se

Tlf. +46 70 94 31 450

Trude Hole

Trude Hole

Kommunikasjonssjef

trude.hole@bouvet.no

+47 977 10 344

bouvet_anders.volle_LThumb

Anders Volle

Chief information officer

anders.volle@bouvet.no

+47 911 76 062